عمليات تروريستي 17 خرداد و ....

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  نعمتان مجهولتان ، الصحه و الامان . همانگونه كه پيش بيني مي شد تفاوت جهان بيني و ايدئولوژي كشور عزيزمان و از طرف ديگر نقش ايران در مبارزه با تروريستهاي تكفيري و گروه داعش در كشورهاي عراق و سوريه و در نهايتا شكستهاي اين گروه در آن كشورها و از دست دادن مركزيت در كشورهاي عراق و سوريه و پراكنده شدن آنها و همه و همه دست به دست هم داد تا اين گروه منحوس بعد از شكستهايي كه براي اقدام تروريستي در ايران (بنا به ادعاي وزارت اطلاعات كشور ) متحمل شد در هفدهم خردادماه در دو نقطه از شهر تهران عملياتي تروريستي را انجام داد كه متاسفانه منجر به شهيد و مجروح شده جمعي از هموطنان عزيزمان گرديد ضمن تسليت اين اتفاق ناگوار به رهبري عزيز و ملت بزرگ ايران ، باور بنده اين است كه قطعا نوع مديريت و نقش وزارت اطلاعات در وقوع اين حادثه و بسياري از مشكلات كشور و منجمله فساد و ... غير قابل انكار است و لازم است بدور از احساس و تعصب بي جا ، به اين مورد پرداخته شود .

  قبلاً و در مقاله اي با عنوان "فساد و چرايي و چگونگي آن" به اين موضوع اشاره كردم كه لازم است وزارت اطلاعات به عنوان نهادي فرابخشي ، زير مجموعه حاكميت قرار گيرد و نه دولت و قطعا وابستگي اين نهاد به دولت باعث تضعيف آن بوده و خواهد بود . موارد ذيل به صورت سربسته هم تاييد كننده اين است كه وزارت اطلاعات چنانچه زير مجموعه دولت باشد تضعيف خواهد شد و هم مي توان نتيجه گرفت كه اين مجموعه قطعا در وقوع حادثه تروريستي مقصر است .

  1- پيامبر بزرگ اسلام صلی الله علیه و آله مي‌فرمايند:«من استعمل عاملاً من المسلمين و هو يعلم أن فيهم أولي بذلك منه و أعلم بكتاب الله و سنة نبيّه فقد خان الله و رسوله و جميع المسلمين»
  هر كس از مسلمانان، كارگزاري را بر سر كار بياورد[و به او مسئوليت بدهد] در حالي كه مي‌داند در بين مسلمانان فردي وجود دارد كه او براي اين كار سزاوارتر است و به كتاب و سنت پيامبر آشناتر است، آن كس به خدا و رسول خدا و جميع مسلمانان خيانت كرده است.

  2- علوی در گفتگویي تلویزیونی گفت: به دلیل سوابق کاری خود فکر می‌کردم که آقای روحانی وزارت کشور را به من پیشنهاد دهند، زمانی که دکتر روحانی از من درخواست همکاری کردند، گفتم: آقای دکتر ما اگر تبلیغ شما را کردیم، نیتمان این بود که کار کشور، دست یک آدم عاقل بیافتد که الحمدالله نتیجه هم گرفتیم و هیچ توقعی هم نداریم. بنده استاد دانشگاهم و مشغول درس دادن هستم، اما اگر نیاز به همکاری من دارید، حتی اگر فقط پاسخگویی به تلفن‌های شما هم باشد، بنده کوتاهی نخواهم کرد، اما آقای روحانی برخلاف تصورات من گفتند: میخواهم وزارت اطلاعات را به شما بسپارم!

  وزیر اطلاعات در ادامه بیان کرد: به آقای روحانی گفتم، شما با توجه به کدام سابقه کاری این مقام به من پیشنهاد می‌دهید؟ اگر بگویید وزارت کشور، من با این پُست آشنایی دارم، اگر بگویید وزارت ارشاد، بنده ۹ سال سرباز مقام معظم رهبری و نماینده ایشان در ارتش بودم، کارهای فرهنگی از جمله عکاسی در زمان کودکی، نقاشی در دوران نوجوانی، بازیگری تئاتر در روزهای جوانی را انجام داده ام اما ایشان گفت من الان برای وزارت اطلاعات یک نیرویی که مورد اعتماد مقام معظم رهبری باشد و این گزینه الان شما هستید. بعد آقای روحانی به من گفت از چه می ترسی از خدا بخواه کمک می کند.

  3- و حالا ... مراسم وداع با شهدای ترور از ساعت 10 صبح نوزدهم خرداد در مجلس شورای اسلامی آغاز شد و عده‌ای از چهره‌ها در این مراسم شرکت کردند که وزیر اطلاعات از جمله این چهره‌ها بود. وزیر اطلاعات خود زیر تابوت شهید حادثه تروریستی است.

  ؟؟؟؟!!!!!!!!

  + نوشته شده در  جمعه نوزدهم خرداد ۱۳۹۶ساعت 22:14  توسط محمد رضا گودرزی  | 
  نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1396 ساعت: 12:39
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها