قسم حضرت عباس رو باور كنيم يا دم خروس رو؟

ساخت وبلاگ
چکیده : جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی عصر روز دوشنبه مورخ 1396/3/22 به ریاست معاون اول رییس جمه... با عنوان : قسم حضرت عباس رو باور كنيم يا دم خروس رو؟ بخوانید :

جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی عصر روز دوشنبه مورخ 1396/3/22 به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به عملکرد و نقش هماهنگ‌کننده ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی در چهارسال دولت یازدهم، تصریح کرد: در چهار سال گذشته قوای سه گانه در پیشگیری و مبارزه با فساد عزم جدی از خود نشان دادند و ستاد در پرونده های مختلف و به خصوص موارد کلان، دستاوردها و عملکرد خوبی داشته است که بطور قطع و یقین خط مشی مبارزه با فساد در دولت دوازدهم نیز استمرار خواهد یافت و پرچم مبارزه با فساد که مقام معظم رهبری آن را بلند کرده اند همچنان برافراشته خواهد ماند تا بتوانیم لکه ننگ فساد را از دامن جمهوری اسلامی ایران پاک کنیم.

كاش مي شد از آقاي جهانگيري پرسيد كه بزرگوار ، در دولت يازدهم چگونه با فساد مبارزه كرديد؟ و چگونه در دولت بعد خط مشی مبارزه با فساد استمرار خواهد یافت ؟

آقاي جهانگيري لااقل براي بنده كه نوع عملكرد دولت يازدهم را در مواجهه با فساد روي داده در شركت شهركهاي صنعتي استان مركزي را مي دانم و در جريان هستم كلام شما را مصداق اين ضرب المثل مي بينم كه "قسم حضرت عباس رو باور كنيم يا دم خروس رو؟" .آقاي دكتر جهانگيري ، مشت نمونه خروار است . با كارنامه دولت محترم در فساد مورد نظر و برخورد با عاملين آن ، چه قضاوتي بايد كرد كه منطبق با حق و انصاف باشد؟ نه آقاي جهانگيري نه . عملكردها چيز ديگري را شهادت مي دهد .

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و سوم خرداد ۱۳۹۶ساعت 18:47  توسط محمد رضا گودرزی  | 
...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 24 خرداد 1396 ساعت: 13:18