سرانجام مسئولان ما و مسئولان دشمنان ما

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  به اين موضوع مي انديشيدم كه در طول انقلاب قريب به 40 سال ما چه كساني مسئوليت داشته اند و چرا متاسفانه با گذشت زمان خيلي از آنها فاقد اعتبار و كاركرد گذشته بوده و اگر كمك كار سيستم و جريان حركت انقلاب نماندند يا نيستند چرا برخي حتي مانع شده و نقش تقابل و تضاد با نظام را پيش گرفته اند و باز متاسفانه اين مشكل جدي از بالاترين مقام اجرايي در كشور تا پايين ترين آنرا شامل مي شود . واقعا چرا به اصطلاع خواص در كشور ما با گذشت زمان اعتبار و اثربخشي خود را از دست مي دهند ؟!!!!

  در روزهاي اخير بعد از بالاگرفتن تنش در شبه جزيره كره و در پي آزمايشات موشكي كره شمالي ، برخي تحركات نظامي براي مهار اين كشور صورت گرفت از جمله اينكه اين خبر در خروجي خبرگزاريها قرار گرفت كه كشور آمريكا ناو هواپيما بر خود با نام رونالد ريگان را عازم آبهاي شبه جزيره كره نمود اين خبر مقداري توجه من را به خودش جلب كرد .

  شكي نيست كه يكي از نشانه هاي اقتدار نظامي و قدرت آمريكا در سطح جهان قدرت نظامي آن است و در اين ميان نيروي دريايي آمريكا و ناوهاي ابر هواپيمابر آن شايد سرآمد قدرت نظامي آن كشور باشد . با يك بررسي مقدماتي و جستجوي در سايتها اينگونه متوجه شدم كه كشور آمريكا در حال حاضر قريب به 13 تا 15 ناو هواپيمابر فعال دارد و از اين تعداد نزديك 75 درصد آنها به نام روساي جمهور آن كشور نامگذاري شده است منجمله ناوهاي ابر هواپيمابر آيزنهاور ، وينسون ، روزولت ، لينكلن ، جورج واشنگتن ، ترومن ، ريگان ، دبليو بوش ، جرالد آر فولد و جان اف كندي .

  چرا كشور و انقلاب ما كه بر پايه هاي اعتقادي بنا شده است مسئولان آن جز آناني كه شهيد شده اند و برخي اندك ، با گذشت زمان و بعد از مسئوليت سرانجام مناسبي پيدا نمي كنند اما در كشورهاي ديگر همچنان پيشينيان و مسئولان دولتي آنها از افتخارات آن كشور بوده و سعي در نكوداشت آنها دارند ؟!!!  

  + نوشته شده در  جمعه پنجم خرداد ۱۳۹۶ساعت 21:5  توسط محمد رضا گودرزی  | 
  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 8 خرداد 1396 ساعت: 11:27
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها