برخی انتقادات صریح به مدیریت ارشد استان و انتصابات در دولت از تریبون نماز جمعه

ساخت وبلاگ
چکیده : بعد از انتقادات صریحی که نماینده ولی فقیه و امام جمعه اراک و همچنین نماینده شهرستانهای اراک،کمیجان و... با عنوان : برخی انتقادات صریح به مدیریت ارشد استان و انتصابات در دولت از تریبون نماز جمعه بخوانید :

بعد از انتقادات صریحی که نماینده ولی فقیه و امام جمعه اراک و همچنین نماینده شهرستانهای اراک،کمیجان و خنداب به مدیریت استان اعلام عمومی نمودند مجددا تریبون نماز جمعه به فرصتی برای انتقاد از شرایط مدیریت اجرایی کشور و بویژه استان مرکزی تبدیل شد .

حسینی امام جمعه ساوه عنوان کرد: تفکر انحصار طلبی و تمامیت خواهی باید کنار گذاشته شود به جای حزب سالاری و جناح بندی‌ها، افراد شایسته از هر تفکر سالم و معتقد به انقلاب را برای مناصب مهم در وزارت و ادارات بگذارید.

وی تصریح کرد: سپردن مسئولیت به افراد ناشایسته درحالی که فرد شایسته ای در جناح مخالف باشد خیانت به کشور و نظام اسلامی است.

علاوه بر امام جمعه ساوه ، سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه اراک نیز مطالبی را در این باب بیان نمود که بخشی از آن به شرح ذیل است:

امروز کشور ما تشنه گسترش روحیه انقلابی در سیستم مدیریتی است و ما هر کجا به این روحیه انقلابی تکیه کردیم، همان جا نقطه قوت کشور محسوب می‌شود .

اکنون وقت استیفای حقوق عمومی مردم است چرا که شناسایی، برخورد و معرفی مفسدین اقتصادی و رانت خوارها به مردم جزو حقوق عمومی به شمار می‌رود ، پاسخگویی صریح قوه قضاییه به مردم، شفافیت در رسیدگی به پرونده‌ها، نظارت جدی بر روند دادرسی پرونده‌ها از جمله مواردی است که دستگاه قضایی کشور برای هر چه بهتر شدن آن باید برنامه‌ریزی کند تا همه ما شاهد تحقق قوه قضاییه انقلابی، فسادستیز و به دور از هرگونه محافظه‌کاری در سراسر ایران باشیم.

متاسفانه بر سکان مدیریت اجرایی در استان مرکزی نوع نگاهی حاکم شده است که این نوع نگاه اولویت‌های از پیش تعیین شده دیگری دارد و امروز جنس اولویت‌های مردم استان مرکزی با جنس و نوع اولویت‌های مسئولان استان مرکزی از زمین تا آسمان تفاوت دارد.

چرا باید استان مرکزی با داشتن این ظرفیت عظیم در بخش صنعت و کشاورزی شاهد این حجم از بیکاری و مشکلات عدیده در بخش‌های مختلف اقتصادی باشد ، این استان، تاکنون تا به این حد شاهد اعتراضات و اعتصابات کارگری نبوده است و حقوق های عقب افتاده برخی کارگران در حالیست که متاسفانه شنیده‌ها حکایت از آن دارد که بعضی از مدیران آنها در حال بورس بازی و تقسیم غنایم صنعت هستند.

نتیجه مدیریت تمام سیاسی، حزبی و حامی فتنه همین وضعیت آشفته امروز است که بر مدیریت اجرایی استان مرکزی سایه انداخته است و بلایی بر سر استان مرکزی آورده است که ما هر روز باید منتظر یک بحران و اعتراض از نقاط مختلف این دیار عالم پرور باشیم.

این استان محل طلوع و پرورش آفتاب انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) است و این چه بدعت نامبارکی است که افرادی در راس به صندلی مدیریتی این استان تکیه بزنند که حتی حاضر نیستند صف‌بندی خود با اقدام کنندگان بر علیه امنیت ملی و فتنه‌گران سال 88 را مشخص کنند . چرا باید اجازه داد انتصابات سیاسی از این دست سبب  شود روز به روز امید جوانان به آینده در این استان کاهش پیدا کند و معضلات فراوان نقاط مختلف استان را در بر بگیرد .

حق مردم این استان خیلی بیش تر از این حرف هاست و چرا باید نسبت جلسات سیاسی برخی مسئولین ارشد اجرایی نسبت به جلسات اقتصادی و جلسات چهره به چهره با مردم همخوانی نداشته باشد و سوال اینجاست که  آقایان حامی منافع احزابند یا مردم؟

برخی,انتقادات,صریح,مدیریت,ارشد,استان,انتصابات,دولت,تریبون,نماز,جمعه,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 17:47