انتخابات رياست جمهوري 5

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  استراتژي جديد آقاي روحاني و ادبياتي كه نقض اخلاق بوده و نوعي كپي برداري از دست آناني است كه ايران هراسي يا اسلام هراسي مي كنند :

  ما همه آمده‌ایم در انتخابات تا به بداخلاقی‌ها پایان بدهیم و آمده ایم تا به خشونت طلبان و افراطیون بگوییم دوره شما تمام شده است. شما 8 سال در این کشور بودید و مردم دیدند که با آن‌ها چه کردید.

  منطق شما "ممنوع‌کردن" است چیزی دیگری ندارید، افزود: منطق شما "هوچی‌بازی" است و چیز دیگری ندارید. جوانان غیور ما راه آزادی را انتخاب کردند و شما در طول 4 سال در همه جلسات آمدید تا همه شبکه‌های اجتماعی را ببندید. شما در مسیر پیشرفت و آزادی جوانان ما نخواهید بود.

  ملت بزرگ ایران یک بار دیگر هم آمد و اعلام کرد که مسیرش مسیر آزادی است و آن اسفند 94 بود؛ ضمن اینکه اردیبهشت 96 نیز بار دیگر مردم ما اعلام خواهند کرد کسانی که در طول 38 سال فقط اعدام و زندان بلد بودند را نمی‌خواهند.

  ما انحصارگرایان را نمی‌خواهیم ما کسانی را که فقط پشت میز نشستند و حکم صادر کردند را نمی‌خواهیم.

  اگر همه جوانان و غیورمردان و زنان بدانند که دومرتبه می‌خواهند ناامنی، اختلاف و تنش را در منطقه بیشتر کنند و همه آنهایی که می‌دانند عده‌ای می‌خواهند آرامش کشور را برهم زنند ما برای ایجاد امنیت، آرامش و آزادی به پای صندوق رأی می‌رویم.

  + نوشته شده در  دوشنبه هجدهم اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت 23:7  توسط محمد رضا گودرزی  | 
  نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 8 خرداد 1396 ساعت: 11:27
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها